KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9895046
nr 989 5046
Hjalmar Falk
(1856-1938), Sverige
Akvarell, Hjalmar Falk (1856-1938), Skärgård, signerad. 1905, 26x55
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 19:37:33
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.700 kr
2.400 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr
Hjalmar Falk
Läs mer om Hjalmar Falk